• Zapraszamy Państwa na wypoczynek w niezwykłym miejscu.

    Morze w górach?!

    Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Jawor" to obiekt z doskonałą lokalizacją, w ścisłym centrum miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk, na zachodnim brzegu Jeziora Solińskiego.
  • Niewielka odległość jeziora
    "Bieszczadzkie Morze"
    Nieopodal działają przystanie wodne i kąpieliska, kameralne restauracje i bary, sklepy, apteka, poczta.

Pokoje

Obiekt posiada 88 pokoi, w tym pokoje 1 i 2 osobowe typu standard, rodzinne pokoje typu studio dla 3 I 4 osób oraz apartamenty typu suite.
Gastronomia

Gastronomia

Na miejscu, w jadalni ośrodka przywita Państwa miła i profesjonalna obsługa kelnerska. Podejmujemy naszych Gości śniadaniami w formie bogatego bufetu szwedzkiego oraz serwowanymi obiadokolacjami.
Więcej informacji
Konferencje

Konferencje

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Jawor” to niezastąpione miejsce do organizacji spotkań i wydarzeń, jednocześnie w górach i „nad morzem”.
Obejrzyj sale konferencyjne
Atrakcje

Atrakcje

Zapraszamy przez cały rok!

Niewielka odległość jeziora sprawia, że w każdej chwili można znaleźć się nad "Bieszczadzkim Morzem". Nieopodal działają przystanie wodne i kąpieliska.
Więcej informacji
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem