Zapraszamy Państwa na wypoczynek w niezwykłym miejscu.

Morze w górach?!

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Jawor" to obiekt z doskonałą lokalizacją, w ścisłym centrum miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk, na zachodnim brzegu Jeziora Solińskiego.

W zespole dwóch budynków znajdują się pokoje hotelowe, jadalnia dla Gości, sale konferencyjne oraz sala zabaw dla dzieci. Obiekt posiada 88 pokoi, w tym pokoje 1 i 2 osobowe typu standard, rodzinne pokoje typu studio dla 3 I 4 osób o podwyższonym standardzie oraz apartamenty typu suite. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok. Oferujemy kompleksową obsługę różnorodnych spotkań. Organizujemy narady biznesowe dla firm , szkolenia grupowe, konferencje menadżerskie, eventy, pobyty integracyjne, sympozja oraz wszelkiego rodzaju imprezy towarzyszące. Do dyspozycji Gości oddajemy 5 sal konferencyjnych od 20 do 200 osób wyposażonych w sprzęt multimedialny (rzutniki, ekrany), tablice sucho ścieralne, flipchart, rzutnik do folii. Największa z sal jest salą klimatyzowaną.

Na miejscu przywita Państwa recepcja czynna całą dobę oraz smaczna polska kuchnia, także w wydaniu regionalnym.

Zapewnimy doskonałą zabawę również najmłodszym Gościom. Oferujemy pobyty dla dzieci jak np. zielone szkoły, ferie zimowe czy kolonie letnie.

Niewielka odległość jeziora sprawia, że w każdej chwili można znaleźć się nad "Bieszczadzkim Morzem". Nieopodal działają przystanie wodne i kąpieliska, kameralne restauracje i bary, sklepy, apteka, poczta. Do dyspozycji Gości monitorowany parking , boisko do siatkówki i koszykówki, altana grillowa, bilard, sala zabaw i plac zabaw dla dzieci. Bezpośrednio przy Ośrodku funkcjonuje nowoczesny park linowy „Jawor” z najwyższą trasą w Polsce – 22 metry nad ziemią. Dla naszych Gości możliwość korzystania z dodatkowych rabatów i upustów.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem